Ezoteryka

Ezoteryka, czyli wiedza tajemna dla każdego.

Ezoteryka, czyli dziedzina zajmująca się kwestiami, które odrzuciła nauka to zagadnienie, którym interesuje się coraz więcej osób. Ezoteryka czerpie przede wszystkim z duchowości i mistycyzmu. Brak naukowych podstaw i oderwanie od rzeczywistości, nie zrażają wciąż przybywających fanów tej tajemnej wiedzy. Słownik Języka Polskiego PWN podaje, że ezoteryka to wiedza dostępna tylko dla wtajemniczonych. W dobie Internetu, licznych publikacji oraz kursów jednakże, jej poszczególne dziedziny stają się obecnie dostępne dla każdej, zainteresowanej tematem duchowości i mistycyzmu osoby. Do najważniejszych dziedzin ezoteryki zaliczyć można: astrologię, numerologię, właściwości kamieni, czakry, afirmacje, rytuały, zaklęcia, oraz talizmany.

Magia na wyciągnięcie ręki.

Ezoteryka to również produkty, po które coraz chętniej sięgamy na co dzień. Do najpopularniejszych z pewnością należą świece, przede wszystkim te wykonane z naturalnych wosków – pszczelego lub sojowego i naturalnych, urzekających pięknymi zapachami olejków. Prym wiodą również kamienie, którymi interesują się obecnie nie tylko osoby zajmujące się litoterapią, czyli naturalną formą uzdrawiania i medycyny wykorzystującej właściwości lecznicze kamieni. Innym produktem, po który chętnie sięgają osoby pragnące dodać swojemu życiu odrobinę magii są kadzidełka, suszone zioła oraz palo santo. Ich urzekający zapach oraz właściwości oczyszczające sprawiają, że są w tej chwili produktami obecnymi w praktycznie każdym domu. Ezoteryka to również książki i publikacje mające na celu przybliżyć wiele zagadnień – od aromaterapii, poprzez pracę z czakrami, czyli ośrodkami energetycznymi w ciele człowieka, po ajurwedę. Innym produktem, po który sięga coraz więcej osób są karty. Szeroki wybór dostępnych rodzajów w pełni pozwala na zaspokojenie swoich potrzeb – mudry, runy, anielskie przesłania oraz klasyczny tarot, dzięki kartom każdy znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania. Ezoteryka, to jak widać również przedmioty codziennego użytku. Poświęcone tej tajemnej wiedzy strony internetowe, liczne publikacje oraz kursy sprawiają, że obecnie każdy może zagłębiać tajniki duchowości i mistycyzmu.

Ezoteryka – dla zagubionych i poszukujących.

Ezoteryka już dawno przestała być wiedzą tajemną, dostępną jedynie dla wybranej grupy osób. Obecnie każdy może zagłębiać tajniki tej niezwykle interesującej dziedziny. Zagadnienia oraz produkty z nią związane polecane są zarówno osobom odczuwającym zagubienie w dzisiejszym świecie, poszukującym wsparcia oraz tym, które pragną zagłębiać nowe tajniki i odkrywać tajemnice. Mimo, że ezoteryka nierozerwalnie związana jest z rytuałami oraz wróżbami, należy pamiętać, że interesując się duchowością i mistycyzmem, nie trzeba dyskryminować religii oraz nauki. Ezoteryka często pozwala znaleźć sens w swoim życiu oraz radzić sobie z wieloma przeciwnościami. Przynosi również wyciszenie i uspokojenie, którego wielu z nas tak bardzo obecnie potrzebuje.

Kategorie

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Cena

Kategorie

- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
Lokaah
Trakt Św. Wojciecha 395, 80-007 Gdańsk
woj. pomorskie
tel. 513 502 028
[email protected]
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki