Łapacz snów

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Cena

40,00 
120,00 
20,00 
15,00 
15,00 
20,00 
20,00 
25,00 
15,00 
10,00 
25,00 
20,00 
20,00 
40,00 
40,00 
40,00 

Łapacz snów na ścianę

Doskonale wpisuje się w style boho oraz hygge. Będzie idealnym zwieńczeniem wystroju w odcieniach écru oraz kolorach ziemi. Łapacz snów na ścianę to nie tylko modny dodatek, który obecnie posiada praktycznie każdy w swoim domu. To przede wszystkim swego rodzaju amulet. Wieszany zwykle był nad posłaniem lub przy wejściu do domostwa indiańskiego. Według wierzeń niektórych plemion, gęsta sieć łapacza snów miała za zadanie przepuszczać dobre sny, a zatrzymywać koszmary. Łapacz snów ręcznie robiony to amulet, w którym tylko nieliczni wciąż widzą ochronną moc. Przez swoją nietuzinkową stylistykę stał się ładnym dodatek, elementem wystroju wnętrz. Warto pamiętać o jego pochodzeniu i stawiać na modele najbliższe oryginałom. Łapacz snów na ścianę powinien być zatem wykonany przede wszystkim z jak najbardziej naturalnych materiałów. Co prawda pierwotne łapacze snów miały ptasie pióra, można zamienić je na syntetyczne lub wersję sznurkową.

Łapacz snów cena

Im więcej włożonej w wykonanie łapacza snów pracy, tym jego cena będzie wyższa. Łapacz snów ręcznie robiony to dodatek, który zachwyca dopracowanymi do perfekcji detalami. Uwagę zwracają piękne, misterne plecenia oraz – w zależności od modelu – pióra lub ozdoby w postaci koralików. Pełnią one nie tylko funkcję dekoracyjną. Plemiona indiańskie przypisywały im specyficzne magiczne właściwości. Wykonany na szydełku łapacz snów to model, który ostatnio zdobył szczególną popularność. Można wybierać wśród cienkich nitek lub grubych sznurków. Te drugie często nie posiadają piór. Takie modele są droższe, ponieważ w ich wykonanie trzeba włożyć więcej pracy. Łapacze snów to dodatki, które z powodzeniem można umieścić w każdym miejscu – salonie, sypialni, biurze, a nawet samochodzie. Można postawić na mały, wielkości dłoni łapacz lub model, który będzie stanowił główny element wystroju pomieszczenia. To również idealny pomysł na prezent. Tak unikatowy upominek z pewnością przyniesie szczęście obdarowanej osobie i będzie pięknym elementem wystroju wnętrza.

Łapacz snów ręcznie robiony

Wspomniane elementy ozdobne – pióra, koraliki, misterne plecenia – przyciągają wzrok oraz dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Najmodniejsze obecnie są łapacze snów w kolorach écru. Doskonale wpisują się w styl hygge, którego podstawą są naturalne materiały. Łapacz snów na ścianę to dodatek, który będzie doskonale prezentował się w sypialni, w której dominują ciepłe kolory. Nie martwcie się – miłośnicy szalonego stylu hippie też z pewnością znajdą modele, które podbiją ich serce. Łapacz snów na szydełku dostępny jest w szerokiej gamie kolorów – od tych naturalnych, przez tęczowe, aż po odcienie szarości i czerni. Dzięki temu będzie doskonale prezentował się w każdym wnętrzu – sypialni dziecięcej, pokoju nastolatka czy oazie spokoju rodziców.

- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
LOKAAH TREE BANAŚ SPÓŁKA JAWNA
TRAKT ŚW. WOJCIECHA 395, 80-007 GDAŃSK
KRS: 0000736666
NIP: 5833309913
REGON: 380552676
+48 513-502-028 (pn.-pt. 07:00-15:00)
[email protected]
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki