Kolczyki

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Cena

9,00 

Kolczyki orientalne i nie tylko

Czy wiesz, że pierwsze ślady noszenia kolczyków szacuje się na ok. 3000 lat przed naszą erą? Ślady po pra-biżuterii zostały odkryte przez archeologów na ciele człowieka zachowanego w zmarzlinie Alp. Odkryto również zalążek ich popularności w starożytnych zdobyczach archeologicznych. Sposobem, w jaki już w czasach starożytnych wykorzystywano kolczyk, był piercing. Dla wielu plemion stanowił wówczas talizman i symbol ich kultury.

Oryginalny wygląd z kolczykami orientalnymi

Dlatego też Ci, którzy uwielbiają się wyróżniać spośród tłumu, powinni postawić na kolczyki orientalne bądź też mocno zdobione. Będąc miłośnikami egzotycznej biżuterii, chcemy zaspokoić potrzeby naszych klientów, wprowadzając akcesoria w wielu niespotykanych stylach. W naszym asortymencie można znaleźć kolczyki orientalne, w stylu boho oraz wiele innych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Możesz przebierać również w kształtach: obręczy, półksiężyca, kuli, łezki, wrzeciona, jak i w surowcu oraz dodatkach. Złote i srebrne kolczyki z piórkiem, z kamieniami półszlachetnymi i metalowymi zdobieniami – dopełnij swoją stylizację naszym asortymentem! Z pewnością znajdziesz coś odzwierciedlającego Twoją duszę i gust. Niezależnie od tego, czy uważasz, że kolczyki z piórkiem czy też inne warianty będą najlepszym wyborem, z pewnością będziesz zadowolony z estetycznej biżuterii. Wysoka jakość idzie w parze z ich wytrzymałością. Oznacza to, że każdy kolczyk do piercingu, a także te standardowe posłużą przez wiele lat. Sprawdzą się zarówno jako prezent, jak i upominek dla samego siebie.

- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
LOKAAH TREE BANAŚ SPÓŁKA JAWNA
TRAKT ŚW. WOJCIECHA 395, 80-007 GDAŃSK
KRS: 0000736666
NIP: 5833309913
REGON: 380552676
+48 513-502-028 (pn.-pt. 07:00-15:00)
[email protected]
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki