Tarot

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Cena

119,00 
119,00 
109,00 
129,90 
149,00 
139,00 
142,00 
139,00 
109,00 
149,90 
199,90 

Tarot – karty wróżebne

Sposobów wróżenia jest co najmniej kilka. Niemniej jednak osobom zajmującym się ezoteryką z pewnością przyda się tarot. Karty dostępne są w naszym sklepie w wielu propozycjach. Odczytywanie ich nie jest proste, a umiejętność dokonywania prognoz wykorzystując karty jest jedną z najbardziej uznanych form przewidywania przyszłości. Dużą rolę odgrywa piękna stylistyka talii. Symboliczne ilustracje służą bowiem odkrywaniu tego, co pozostaje ukryte przed oczami ludzi nieobcujących z kartami.

Z czego składa się talia Tarota?

Tarot służy nie tylko do wróżenia, ale również do gry i medytacji. Współczesna talia wróżebna obejmuje 78 kart podzielonych na dwie podstawowe grupy: Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart). Decydując się na konkretną talię, warto dopasować ją do swoich umiejętności odczytywania kart. Początkujący adepci wróżbiarstwa, powinni sięgnąć po niezwykle proste i skuteczne, karty Ridera Waite’a. Ta kultowa talia została po raz pierwszy wydana w 1910 roku. Warto zaznaczyć, że Karty Ridera Waite’a są pierwszą talią, w której zilustrowane zostały wszystkie spośród 78 kart (razem z Małymi Arkanami), a nie jak do czasów jej wydania – jedynie 22 karty składające się na Wielkie Arkana.

Tarot anielski – źródło pozytywnych emocji

Karty anielskie, nazywane również tarotem anielskim to propozycja dla osób poszukujących ścieżki, którą powinni podążać przez życie. One w odróżnieniu od kart tarota nie dają konkretnych odpowiedzi i informacji o przyszłości, ale jedynie wskazówki. Należy je odczytywać zgodnie ze swoją intuicją. Tarot anielski i jego karty powstały z inspiracji aniołami i ich pozytywną energią mającą wpływ na życie ludzkie. Karty anielskie mają być jedynie nośnikiem nadziei, a ich stosowanie ma przynieść uspokojenie i zmniejszenie złych oraz dręczących nas emocji. Jeżeli nie jesteś laikiem w kwestiach astropsychologii i wróżenia z kart oraz interesujesz się runami i ich znaczeniem, karty z runicznym przekazem mogą być tym, czego szukasz. Czemu? Ponieważ runy, dzięki swej niezwykłej mocy pozwalają na duchową wycieczkę do wnętrza duszy oraz tłumaczą mechanizmy świata rzeczywistego.

Jakie karty wybrać?

Poszukując duchowej wycieczki do wnętrza duszy, można zainteresować się kartami runicznymi. Zanim jednakże po nie sięgniemy, warto poznać ich symbolikę. Dzięki pięknie zilustrowanym kartom, ma się szansę zaznajomienia z negatywnymi i pozytywnymi aspektami run, ich wpływem na zdrowie oraz zastosowaniem w amuletach i talizmanach. Zdobytą wiedzę można użyć podczas wróżb. Jeśli pragniesz zwiększyć przepływ energii życiowej w swoim organizmie, talia z 68 mudrami, czyli specjalnymi układami dłoni mającymi właściwości terapeutyczne może być dla Ciebie idealna. Wchodzące w skład talii tarota karty są wysokiej jakości, dzięki czemu będą służyć przez długi czas. Cena każdego zestawu jest do siebie zbliżona, a można je kupić już za kilkadziesiąt złotych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
LOKAAH TREE BANAŚ SPÓŁKA JAWNA
TRAKT ŚW. WOJCIECHA 395, 80-007 GDAŃSK
KRS: 0000736666
NIP: 5833309913
REGON: 380552676
+48 513-502-028 (pn.-pt. 07:00-15:00)
[email protected]
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki