Tarot

Tarot – karty wróżebne.

Karty tarota to talia kart służąca do gry, wróżenia lub medytacji. Jego odczytywanie nie jest proste, a umiejętność dokonywania prognoz za pomocą kart tarota jest jedną z najbardziej uznanych form przewidywania przyszłości. Dużą rolę odgrywa piękna stylistyka kart. Symboliczne ilustracje służą bowiem odkrywaniu tego, co pozostaje ukryte przed oczami ludzi nie obcujących z kartami. Tarot służy nie tylko do wróżenia ale również do gry i medytacji. Współczesna talia wróżebna obejmuje 78 kart podzielonych na dwie podstawowe grupy: Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart). Decydując się na konkretną talię, warto dopasować ją do swoich umiejętności odczytywania kart. Początkujący adepci wróżbiarstwa, powinni sięgnąć po niezwykle proste i skuteczne, karty Ridera Waite’a. Ta kultowa talia została po raz pierwszy wydana w 1910 roku. Warto zaznaczyć, że Karty Ridera Waite’a są pierwszą talią, w której zilustrowane zostały wszystkie spośród 78 kart (razem z Małymi Arkanami), a nie jak do czasów jej wydania – jedynie 22 karty składające się na Wielkie Arkana.

Tarot anielski – źródło pozytywnych emocji.

Wyróżnić można również inne karty, po które z chęcią sięgają osoby interesujące się ezoteryką. Karty anielskie, nazywane również tarotem anielskim to propozycja dla osób poszukujących ścieżki, którą powinni podążać przez życie. Karty Anielskie, w odróżnieniu od kart tarota nie dają konkretnych odpowiedzi i informacji o przyszłości, ale jedynie wskazówki, które należy odczytać zgodnie ze swoją intuicją. Karty powstały z inspiracji aniołami i ich pozytywną energią mającą wpływ na życie ludzkie. Karty anielskie mają być jedynie nośnikiem nadziei, a ich stosowanie ma przynieść uspokojenie i zmniejszenie złych i dręczących nas emocji. Jeżeli nie jesteś laikiem w kwestiach astropsychologii i wróżenia z kart oraz interesujesz się runami i ich znaczeniem, karty z runicznym przekazem mogą być tym, czego szukasz. Czemu? Ponieważ runy, dzięki swej niezwykłej mocy pozwalają na duchową wycieczkę do wnętrza duszy oraz tłumaczą mechanizmy świata rzeczywistego.

Jakie karty wybrać?

Warto pamiętać, że tarot to nie jedyne karty, po które można sięgnąć interesując się ezoteryką. Doskonałą alternatywę stanowią karty anielskie, które są idealnymi nośnikami nadziei. W odróżnieniu od kart tarota, nie dają konkretnych odpowiedzi i informacji o przyszłości, ale jedynie wskazówki, które należy odczytać zgodnie ze swoją intuicją. Poszukując duchowej wycieczki do wnętrza duszy, warto zainteresować się kartami runicznymi. Zanim jednakże po nie sięgniemy, warto poznać ich symbolikę. Dzięki pięknie zilustrowanym kartom, można poznać negatywne i pozytywne aspekty run, ich wpływ na zdrowie oraz zastosowanie w amuletach i talizmanach. Zdobytą wiedzę można użyć podczas wróżb. A może pragniesz zwiększyć przepływ energii życiowej w swoim organizmie? Talia z 68 mudrami, czyli specjalnymi układami dłoni mającymi właściwości terapeutyczne mogą być dla Ciebie idealne.

Kategorie

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Cena

Kategorie

93,05 
129,90 
24,90 
49,00 
129,00 
99,90 
99,90 
99,90 
149,90 
79,00 
199,90 
- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
LOKAAH TREE BANAŚ SPÓŁKA JAWNA
TRAKT ŚW. WOJCIECHA 395, 80-007 GDAŃSK
KRS: 0000736666
NIP: 5833309913
REGON: 380552676
+48 513-502-028 (pn.-pt. 07:00-15:00)
[email protected]
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki