Produkty

Lokaah – sieć sklepów orientalnych

Sklep Internetowy: 

ul. Kopernika 26/2
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
tel: 513 502 028
e-mail (klienci indywidualni): sklep@lokaah.pl
e-mail (oferty handlowe i klienci hurtowi): pllokaah@gmail.com
e-mail (współpraca reklamowa i blogi): lokaah.reklama@gmail.com

 

Nasze sklepy stacjonarne w Polsce:

       

       

       

      Toruń   tel: 509 701 314
      torun.bydgoszcz.lokaah@gmail.com
      Szeroka 39, 87-100
      Bydgoszcz   tel: 533092434
      torun.bydgoszcz.lokaah@gmail.com
      Gdańska 12, 85-006
      Szczecin   tel: 510 064 244
      lokaah.szczecin@gmail.com
      Niepodległości 29, 70-412
      Lębork   tel: 720781943
      lokaah-lebork@wp.pl
      Staromiejska 15/1, 84-360
      Wejherowo   tel: 720781944
      lokaah.wejherowo@wp.pl
      Jana III Sobieskiego 221, 84-200
      Gdynia   tel: 720781945
      lokaah.gdynia@gmail.com
      Świętojańska 38, 81-391
      Gdańsk   tel: 720781946
      lokaah.gdansk@gmail.com
      Pańska 1/2,80-884
      Poznań   tel: 720781947
      poznan.lokaah@gmail.com
      Półwiejska 20, 61-887
      Warszawa   tel: 720781948
      lokaah.warszawa@wp.pl
      Bracka 22, 00-028
      Łódź   tel: 720781949
      lokaah.lodz@gmail.com
      Piotrkowska 115/119, 90-430
      Kielce   tel: 884617193
      lokaah.kielce@gmail.com
      Sienkiewicza 30, 25-507
      Katowice   tel: 789413192
      katowice.lokaah@gmail.com
      3 Maja 16, 40-092
      Kraków   tel: 782286488
      lokaahkrakow@gmail.com
      Grodzka 15, 30-001
      Wrocław  : tel: 503424556
      lokaah.wroclaw@gmail.com
      Oławska 23 , 50-123
      Rzeszów  : tel: 530669782
      lokaah.rzeszow@gmail.com
      Grunwaldzka 1 , 35-060

       

      Siedziba firmy

      Properita Dorota Liberadzka
      Brzozówka, ul. Cisowa 11
      87-123 Dobrzejewice
      woj. kujawsko-pomorskie
      NIP: 6040011970, REGON: 220864256

      UWAGA

      Drodzy klienci, w związku z pandemią koronawirusa i związane z tym ograniczenia w nadawaniu przesyłek informujemy że nie wysyłamy paczek do szkół, teatrów, przedszkoli i wszelkich placówek publicznych zamkniętych z powodu panującej sytuacji. 

      Nasze sklepy stacjonarne działają obecnie w trybie awaryjnym. Odbiór towaru możliwy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym! 

      (Informacje kontaktowe w zakładce kontakt).

      Życzymy Wam zdrowia i bezpieczeństwa,

      Lokaah Team

      • Brak produktów