Skip to main content

Lokaah – sieć sklepów orientalnych:

 

Sklep Internetowy

www.lokaah.pl

ul. Szeroka 39
87-100 Toruń
tel: 513 502 028
e-mail (klienci indywidualni): sklep@lokaah.pl
e-mail (oferty handlowe i klienci hurtowi): pllokaah@gmail.com

e-mail (współpraca reklamowa i blogi): lokaah.reklama@gmail.com

 

 

SKLEPY STACJONARNE (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ NA MAPACH GOOGLE) 

Toruń   tel: 513502028    torun.bydgoszcz.lokaah@gmail.com Szeroka 39, 87-100
Bydgoszcz   tel: 533092434 Dworcowa 10, 85-009
Lębork   tel: 720781943   lokaah-lebork@wp.pl Staromiejska 15/1, 84-360
Wejherowo   tel: 720781944   lokaah.wejherowo@wp.pl Jana III Sobieskiego 221, 84-200
Gdynia   tel: 720781945   lokaah.gdynia@gmail.com Świętojańska 38, 81-001
Gdańsk   tel: 720781946   lokaah.gdansk@gmail.com Pańska 1/2,80-001
Poznań   tel: 720781947   poznan.lokaah@gmail.com Półwiejska 8, 61-887
Warszawa   tel: 720781948   lokaah.warszawa@wp.pl Bracka 22, 00-028
Łódź   tel: 720781949   lokaah.lodz@gmail.pl Piotrkowska 115/119, 90-430
Kielce   Lokaah.kielce@gmail.com Sienkiewicza 30, 25-507
Katowice   tel: 789413192   Katowice.lokaah@gmail.com Mickiewicza 12, 40-092
Kraków   tel: 782286488   Lokaahkrakow@gmail.com Grodzka 15, 30-001
Chorzów Wolności 19/21, 41-500