Skip to main content

Lokaah – sieć sklepów orientalnych:

 

Sklep Internetowy

www.lokaah.pl

ul. Szeroka 39
87-100 Toruń
tel: 662 806 844
e-mail (klienci indywidualni i hurtowi): sklep@lokaah.pl
e-mail (oferty handlowe): pllokaah@gmail.com

 

 

SKLEPY STACJONARNE (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ NA MAPACH GOOGLE) 

Toruń   tel: 662806844    torun.bydgoszcz.lokaah@gmail.com Szeroka 39, 87-100
Bydgoszcz   tel: 533092434 Dworcowa 10, 85-009
Lębork   tel: 720781943   lokaah.lebork@gmail.com Staromiejska 15/1, 84-360
Wejherowo   tel: 720781944   lokaah.wejherowo@gmail.com Plac Wejhera 4, 84-200
Gdynia   tel: 720781945   lokaah.gdynia@gmail.com Świętojańska 38, 81-001
Gdańsk   tel: 720781946   lokaah.gdansk@gmail.com Pańska 1/2,80-001
Poznań   tel: 720781947   lokaah.poznan@gmail.com Półwiejska 8, 61-887
Warszawa   tel: 720781948   lokaah.warszawa@gmail.com Bracka 22, 00-028
Łódź   tel: 720781949   lokaah.lodz115@gmail.com Piotrkowska 115, 90-001
Kielce Sienkiewicza 30, 25-507
Katowice Mickiewicza 12, 40-092
Kraków   tel: 782286488   lokaah.grodzka15@gmail.com Grodzka 15, 30-001
Sosnowiec Targowa 15, 41-100