Kontakt

Lokaah – sieć sklepów orientalnych

Sklep Internetowy:

ul. Trakt św. Wojciecha 395
80-007 Gdańsk
woj. Pomorskie
tel: 513 502 028
e-mail (klienci indywidualni): sklep@lokaah.pl
e-mail (oferty handlowe i klienci hurtowi): pllokaah@gmail.com
e-mail (współpraca reklamowa i blogi): lokaah.reklama@gmail.com


       

      Rzeszów
      Grunwaldzka 1
      Rzeszów 35-060
      Polska
      Phone: 530669782
      Email: lokaah.rzeszow@gmail.pl
      Wrocław
      Oławska 23
      Wrocław 50-029
      Poland
      Phone: 796327898
      Email: lokaah.wroclaw@gmail.pl
      Kraków
      Grodzka 15
      Kraków 30-001
      Poland
      Phone: 782286488
      Email: Lokaahkrakow@gmail.com
      Katowice
      3 Maja 16
      Katowice 40-092
      Poland
      Phone: 789413192
      Email: Katowice.lokaah@gmail.com
      Kielce
      Sienkiewicza 30
      Kielce 25-507
      Poland
      Email: Lokaah.kielce@gmail.com
      Łódź
      Piotrkowska 115/119
      Łódź 90-430
      Poland
      Phone: 720781949
      Email: lokaah.lodz@gmail.pl
      Warszawa
      Bracka 22
      Warszawa 00-028
      Poland
      Phone: 720781948
      Email: lokaah.warszawa@wp.pl
      Poznań
      Półwiejska 20
      Poznań 61-887
      Poland
      Phone: 720781947
      Email: poznan.lokaah@gmail.com
      Gdańsk
      Pańska 1/2
      Gdańsk 80-844
      Poland
      Phone: 720781946
      Email: lokaah.gdansk@gmail.com
      Gdynia
      Świętojańska 38
      Gdynia 81-001
      Poland
      Phone: 720781945
      Email: lokaah.gdynia@gmail.com
      Wejherowo
      Jana III Sobieskiego 221
      Wejherowo 84-200
      Poland
      Phone: 720781944
      Email: lokaah.wejherowo@gmail.com
      Lębork
      Staromiejska 15/1
      Lębork 84-360
      Poland
      Phone: 720781943
      Email: lokaah-lebork@wp.pl
      Szczecin
      Niepodległości 29
      Szczecin 70-412
      Poland
      Phone: 510 064 244
      Email: lokaah.szczecin@gmail.com
      Bydgoszcz
      Gdańska 12
      Bydgoszcz 85-006
      Poland
      Phone: 533092434
      Email: bydgoszcz.lokaah@gmail.com
      Toruń
      Szeroka 39
      Toruń Poland
      Phone: 509 701 314
      Email: torun.bydgoszcz.lokaah@gmail.com
      - Koszyk
      - Moje konto
      - Regulamin
      Lokaah
      Trakt Św. Wojciecha 395, 80-007 Gdańsk
      woj. pomorskie
      tel. 513 502 028 (pn-pt, 7:00-15:00)
      sklep@lokaah.pl
      Projekt i wykonanie
      Projektowanie grafiki