Kontakt

Lokaah – sieć sklepów orientalnych

Sklep Internetowy:

ul. Trakt św. Wojciecha 395
80-007 Gdańsk
woj. Pomorskie
tel: 513 502 028
e-mail (klienci indywidualni): sklep@lokaah.pl
e-mail (oferty handlowe i klienci hurtowi): pllokaah@gmail.com
e-mail (współpraca reklamowa i blogi): lokaah.reklama@gmail.com


       

      Toruń   tel: 509 701 314
      torun.bydgoszcz.lokaah@gmail.com
      Szeroka 39, 87-100
      Bydgoszcz   tel: 533092434
      torun.bydgoszcz.lokaah@gmail.com
      Gdańska 12, 85-006
      Szczecin   tel: 510 064 244
      lokaah.szczecin@gmail.com
      Niepodległości 29, 70-412
      Lębork   tel: 720781943
      lokaah-lebork@wp.pl
      Staromiejska 15/1, 84-360
      Wejherowo   tel: 720781944
      lokaah.wejherowo@gmail.com
      Jana III Sobieskiego 221, 84-200
      Gdynia   tel: 720781945
      lokaah.gdynia@gmail.com
      Świętojańska 38, 81-391
      Gdańsk   tel: 720781946
      lokaah.gdansk@gmail.com
      Pańska 1/2,80-884
      Poznań   tel: 720781947
      poznan.lokaah@gmail.com
      Półwiejska 20, 61-887
      Warszawa   tel: 720781948
      lokaah.warszawa@wp.pl
      Bracka 22, 00-028
      Łódź   tel: 720781949
      lokaah.lodz@gmail.com
      Piotrkowska 115/119, 90-430
      Kielce   tel: 884617193
      lokaah.kielce@gmail.com
      Sienkiewicza 30, 25-507
      Katowice   tel: 789413192
      katowice.lokaah@gmail.com
      3 Maja 16, 40-092
      Kraków   tel: 782286488
      lokaahkrakow@gmail.com
      Grodzka 15, 30-001
      Wrocław  : tel: 796327898
      lokaah.wroclaw@gmail.com
      Oławska 23 , 50-123
      Rzeszów  : tel: 530669782
      lokaah.rzeszow@gmail.com
      Grunwaldzka 1 , 35-060
      - Koszyk
      - Moje konto
      - Regulamin
      - Wysyłka
      - Płatności
      Lokaah
      Trakt Św. Wojciecha 395, 80-007 Gdańsk
      woj. pomorskie
      tel. 513 502 028
      sklep@lokaah.pl
      Projekt i wykonanie
      Projektowanie grafiki