Kadzidełka i olejki eteryczne

Kadzidełka zapachowe są produktem dla każdego

Naturalne kadzidełka zapachowe pochodzą z Indii. Z chęcią sięgają po niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku.

Połączenie naturalnych składników z pięknym, kuszącym zapachem sprawia, że są one przysłowiowym must have, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Dzięki szerokiej gamie dostępnych zapachów aromat kadzidełka można dobrać do własnych upodobań.

Kadzidełka zapachowe wytwarzane są z naturalnych esencji kwiatów, żywic roślinnych oraz ziół. Są ręcznie zwijane, mają formę patyczka. Po zapaleniu dają piękny, uwodzicielski zapach. Ręczne wykonananie sprawia, że każda sztuka jest jedyna w swoim rodzaju.

Jak używać kadzidełka zapachowe?

Używanie kadzidełka jest bardzo proste. Patyczek wystarczy przybliżyć do źródła ognia i poczekać aż zacznie się żarzyć. Następnie należy go umieścić w specjalnym miejscu na podstawce. Wykonana ona może być z drewna, kamienia lub ceramiki. Na podstawkę spada popiół. Wyglądem przypomina ona łódkę lub narty. Kadzidełka w połączeniu z takim naczyniem mogą nadać wnętrzu bardziej orientalny charakter. Czas palenia kadzidełka zależny jest od jego grubości i wynosi naczęściej od około 20 do 30 minut.

Gdzie kupić kadzidełka zapachowe?

Zastanawiasz się, gdzie kupić kadzidełka? Polecamy ich zakup w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym. W ofercie znajdują się kadzidełka naturalne pyłkowe oraz w pęczku. Wszystkie zrobione są z naturalnych składników. Duży wybór dostępnych zapachów pozwala na znalezienie kadzidełka dopasowanego do własnych preferencji.

Kadzidełka zapachowe posiadają właściwości zdrowotne. Ich aromat może pomóc w leczeniu wielu chorób m.in. nerwicy i depresji. Dodatkowo działają odmładzająco, uspokajająco, a nawet przeciwbólowo.

Kategorie

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Cena

Kategorie

7,99 
3,99 
7,99 
7,99 
7,99 
7,99 
15,99 
39,90 
38,90 
- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
Lokaah
Trakt Św. Wojciecha 395, 80-007 Gdańsk
woj. pomorskie
tel. 513 502 028
[email protected]
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki