Kadzidełka i olejki eteryczne

Zapachowe kadzidełka naturalne to produkt pochodzący z Indii. Z chęcią sięgają po niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Połączenie organicznych składników z pięknym, kuszącym zapachem sprawia,  że są one przysłowiowym must have, którego nie może zabraknąć w żadnym domu.

Nie wiesz czym są indyjskie kadzidła zapachowe? Już wyjaśniamy. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, żywic roślinnych oraz ziół. Ręcznie zwijane, mają formę patyczka, który po zapaleniu daje piękny, uwodzicielski zapach. Dzięki ręcznemu wykonaniu, każda sztuka jest jedyna w swoim rodzaju. Patyczek można umieścić w specjalnej podstawce – kamiennej, drewnianej lub ceramicznej. Czas palenia kadzidła naturalnego uzależniony jest od jego grubości, zazwyczaj wynosi około 20 minut. Szeroki wybór dostępnych zapachów pozwala na dobór aromatu do własnych upodobań – inny bowiem będzie odpowiedni na rozpoczęcie dnia, inny w czasie medytacji. Jak dobrać bukiet aby wprowadzić się w przyjemny stan? Próbując!

Kadzidełka zapachowe to produkt, po który może sięgnąć każdy

Odpowiedni dobór zapachu sprawi, że aromatyczny zapach otuli nas i wprowadzi w błogi stan. Do wyboru są klasyczne żywiczne zapachy – idealne na wieczór. Kwiatowe – na przykład lawenda, jaśmin lub róża podbiją serca osób stawiających na słodkie aromaty. Tradycjonaliści mogą sięgnąć po zapach białej szałwii – ten lekko słodki aromat oczyści ze złej energii, ukoi nerwy oraz zrelaksuje. Preferujesz ciężkie, wyraziste zapachy? Kadzidełka naturalne o zapachu drzewa sandałowego lub paczuli z pewności Ci się spodobają. Często nasze wyobrażenie o danym zapachu kadzideł indyjskich jest dość mylne. Należy pamiętać, że do ich wytwarzania wykorzystuje się nie tylko zioła ale również żywicę, która często zmienia zapach rośliny. Kadzidełka naturalne to produkt, po który coraz częściej sięgają również właściciele restauracji, hoteli, kawiarni oraz sklepów. Subtelny dym oraz otulający zapach sprawiają, że wchodzące do pomieszczenia osoby relaksują się, a nawet utożsamiają dany zapach z miejscem.

Pochodzące z Indii kadzidła zapachowe to produkt, który dodaje wnętrzom ciepła. Po rozpaleniu, patyczek zaczyna się żarzyć wytwarzając delikatny dym. Towarzyszący mu zapach szybko rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, a nawet całym mieszkaniu. Kadzidełka naturalne można umieścić we wspomnianej już podstawce. Może być wykonana ze szkła, mosiądzu, drewna, ceramiki lub kamienia. Zazwyczaj ma formę narty lub łódki, na którą spada popiół. Kadzidła w połączeniu z takim naczyniem stanowią piękne zwieńczenie wnętrza. Doskonale prezentują się na komodzie w salonie, szafce nocnej w sypialni czy na regale w przedpokoju. Indyjskie kadzidełka naturalne to również doskonały pomysł na podarunek dla bliskiej osoby. Ni musisz być zwolennikiem medytacji czy mistrzem jogi aby móc rozkoszować się pięknym, otulającym zapachem żywicy i ziół. Wystarczy rozpalić patyczek, a towarzyszące mu dym oraz zapach będą doskonałymi kompanami codziennych czynności.

Kategorie

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Cena

Kategorie

35,00 
35,00 
55,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
7,00 
- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
Lokaah
Trakt Św. Wojciecha 395, 80-007 Gdańsk
woj. pomorskie
tel. 513 502 028
sklep@lokaah.pl
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki