Lampy orientalne

Jesteś amatorem egzotycznych klimatów? A może chcesz tylko zaprosić do swojego domu odrobinę przytulnego ciepła? Decydując się na lampę orientalną stojącą lub wiszącą, z pewnością dodasz blasku przestrzeni, którą pragniesz udekorować.

Wybór odpowiedniego oświetlenia często jest kluczowym uzupełnieniem designu całego mieszkania. To właśnie za sprawą światła nadasz swojemu mieszkaniu klimat o jakim marzysz.

Rozglądając się za orientalnym oświetleniem z pewnością natrafisz na lampy typu Marokańskiego. Swoją popularność zdobyły wiele, wiele lat temu przenikając z bliskowschodniego rynku na tereny europejskie. Swoją popularność zawdzięczają wstawkom z różnokolorowego szkła, przez które wpadające światło nadaje przestrzeni indywidualny charakter. Wykorzystanie szkła witrażowego będzie owocowało w inny efekt jak np. wykorzystanie mlecznego lub ornamentowego, światło każdej z lamp będzie kreowało inny nastrój. Od mrocznego i tajemniczego, po bardziej radosne. Lampami orientalnymi nadasz przestrzeni indywidualnego klimatu, od mrocznego i tajemniczego, po jasny i radosny. Można je wieszać na ścianie za pomocą haków, lub ustawić na półce w salonie. Poza mieszkaniami świetnie sprawdzają się w kameralnych restauracjach i klubach. Są idealnym pomysłem na prezent!

Nie tylko mozaiką możemy nacieszyć oko, dla bardziej wymagających amatorów produktów naturalnych uzupełniamy naszą ofertę w lampy orientalne stojące, wykonane z soli himalajskiej. Lampa solna to nic innego jak duży kryształ, bryła soli kamiennej, wydrążona w środku. Jest unikatowa w swoim kształcie, nie znajdą się dwie takie same. Kolor zależy od grubości warstwy solnej, dzięki czemu każda emanuje trochę inną, lecz zawsze cudownie ciepłą barwą. Od ciemnopomarańczowej po żółte i różowe. Ich główną zaletą, poza pięknym elementem dekoracyjnym są właściwości prozdrowotne. Szczególnie polecane są alergikom, ponieważ zjonizowane powietrze jest oczyszczone z kurzu, grzybów i pleśni.

Wypełnij przestrzeń swojego mieszkania ciepłem orientu, daj się ponieść klimatycznym barwom złotego blasku i wspaniałych kolorów. Światło fascynuje i przenosi w świat magii, daj się mu oczarować, kupując lampę orientalną z naszej oferty.

Kategoria

Cena

Pokaż / ukryj kategorie

Kategoria

Cena

Lampa solna 2-3 kg
55zł
Lampa solna 3-5 kg
68zł
Lampa solna 5-6kg
88zł
Lampa solna 1-2 kg
45zł
- Koszyk
- Moje konto
- Regulamin
Lokaah
Trakt Św. Wojciecha 395, 80-007 Gdańsk
woj. pomorskie
tel. 513 502 028
sklep@lokaah.pl
Projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki